






1 808 ₴

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Вага | 360 г |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 155 мм |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Точилка електрична |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Електрична стругачка для ножів Adler AD 4508 TY-92 |