


2 272 ₴

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм резервуара для м'якоті | 1.5 л |
| Об'єм резервуара для соку | 0.45 л |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Резервуар для соку | зовнішній |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Відцентрова |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Соковижималка для фруктів і овочів Adler AD 4132 800 Вт CN-16 |