





774 ₴
💡 Має приємну байкову поверхню з гарною окантовкою та внутрішні силіконізовані дроти, розділені якісним термо швом, який набагато надійніший за звичайну машинну стрічку.
💡 Складається із двох шарів тканини, між якими знаходиться нагрівач. Товщина простирадла всього 7 мм. Матеріал – зносостійкий поліамід, що не накопичує електричний заряд і вологу, не викликає алергії і не вимагає особливого догляду. Забезпечена зручним перемикачем – два режими тепла і два крайні положення, в яких електропростирадло вимкнено. Два температурні режими: режим сну (нагрівається до 35°-40°С, споживає 40 Вт) та режим прогріву (нагрівається до 45°-55°С, споживає 80 Вт). Після прогрівання переводиться в економічний режим для постійної температури.
💡 Включайте електропростирадло за 15 хвилин до того, як Ви укладатиметеся в ліжко. М’яке тепло рівномірно пошириться по всій поверхні виробу, надаючи заспокійливу дію та знімає напругу в м’язах.
💡 Упаковується у зручний чохол для зберігання або транспортування.
💡 Важливо: Прати електропростирадло не можна.




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 120 см |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Машинне прання | Ні |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Тип | Електричні простирадла |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 70 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Електричне простирадло температурні режими, Ковдра з підігрівом від мережі, Простирадло з підігрівом від мережі RO-26 |