









447 ₴
Показати оптові ціни🔴ВИДЕО РАСПАКОВКИ ТОВАРА НИЖЕ!🔴
💎 Вы получите такой товар, как на видео!
👇Жми "Подробнее!"👇


💎 Машинка-триммер для стрижки волосся Gemei GM-6046 – прилад, який дозволить в домашніх умовах здійснювати грамотний догляд за рослинністю на обличчі – вусами, бородою.
💎 Машинка для стрижки волосся Gemei дозволяє в домашніх умовах зробити модну зачіску, або підтримувати її, без послуг перукаря. Модель володіє низьким рівнем шуму і вібрації, завдяки чому Ви не відчуєте ніякого дискомфорту під час роботи з тримером.
💎 Набір для стрижки Gemei GM-6046 призначений для стрижки волосся, бороди, вусів, видалення волосся з носа, вух.
З набором для стрижки Gemei Ви зможете забути про відвідування дорогих салонів і перукарень. Тепер будь-яку стильну зачіску ви створите буквально за лічені хвилини.
💎 За допомогою 3-х змінних насадок тример Gemei GM-6046 дозволяє зробити стрижку різної довжини. Встановивши потрібну довжину стрижки за допомогою насадок і включивши машинку одним легким рухом, можна приступати до роботи. Змінювати довжину стрижки максимально просто, як і доглядати за машинкою.
💎 В набір для стрижки волосся Gemei включено спеціальне масло для змащування ножів машинки, а також щіточка для чищення.
💎 Машинка Gemei оснащена легким і ефективним електричним приводом, який має знижений рівень шуму.
💎 Форма машинки Gemei GM-6046, розташування кнопок управління, розподіл ваги корпусу виконані з урахуванням всіх вимог сучасної ергономіки. Застосування цього приладу не перевантажує надміру користувача, управління не викличе ніяких труднощів.
💎 Характеристики машинки-триммер для стрижки Gemei GM-6046:
💎 Комплектація:


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 3 |
| Максимальна довжина підстригання | 9 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Акумулятор |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товар | Тример для волосся портативний Gemei GM-6046, Професійна бритва-машинка для стриження волосся SX-16 |