









2 183 ₴
Показати оптові ціни🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
📌 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


📌 VGR V-682 – це акумуляторна бездротова машинка для стрижки волосся та бороди з крутим дизайном та фантастичною точністю зрізу. У машинці зійшлося воєдино все необхідне для ідеальної стрижки: ніж з нержавіючої сталі шириною 45 мм і мінімальною висотою зрізу 0.8 мм, літій іонний акумулятор, збільшений час автономної роботи до 300 хвилин до 300 хвилин > і LCD дисплей.
📌 Переваги:
📌 Характеристики:
📌 Комплектація:


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип електробритви | роторна |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Кількість насадок | 6 |
| Максимальна довжина стриження | 12 мм |
| Материал лезвий | Неіржавка сталь |
| Мінімальна довжина стриження | 1 мм |
| Тип харчування | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Товар | Тример для самостійного стриження волосся, Бездротова машинка для стриження волосся, Тример бездротовий VB-90 |