









889 ₴
Показати оптові ціни💡 Тример-машинка для стрижки VGR V-286 призначена для професійного використання в перукарнях, а також підходить для домашнього застосування. Завдяки гострим лезам машинка забезпечує безпечне використання. Потужний високошвидкісний двигун гарантує ніжне та безболісне гоління та стрижку з високою ефективністю, не витягуючи волосся і не ушкоджуючи шкіру, роблячи її гладкою. Знімний акумулятор великої ємності можна легко заряджати за допомогою зарядного блоку з адаптером, що входить до комплекту.
💡 Акумуляторна машинка для стрижки VGR V-286 має міцний корпус, стійкий до вібрації. Завдяки компактному дизайну вона легко поміщається в руках і дозволяє легко маневрувати при стрижці волосся. Машинка для стрижки має плавний хід лез і низький рівень шуму, а знімні насадки допомагають надавати бороді і всам ідеальну форму. Корпус із міцних матеріалів та акумулятор великої ємності забезпечує тривалий термін експлуатації.
💡 Особливості:
💡 Характеристики:
💡 Комплектація:




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 5 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип харчування | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Бритва тример машинка VGR V-286, Тример для стриження бороди акумуляторний, Тример для бороди XI-73 |