









649 ₴
Показати оптові ціни🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
✨ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


✨ Машинка триммер VGR V 120 поєднує машинку для стрижки волосся і бороди зі змінними насадками (від 3 до 20 мм). Використовуючи сам триммер без насадки, ви зможете створити рівні контури стрижки, підголити баки або вибрати шию.
✨ Крім того, його можна використовувати для видалення небажаного волосся на тілі. Ергономічний, легкий і компактний дизайн дозволяє легко володіти інструментом навіть новачкові.
✨ Головною перевагою даної моделі є наявність насадок – 3, 6, 9, 12, 16, 20 мм, а також насадки з правим та лівим ухилом для зручного моделювання бороди.
✨ У комплекті є гребінець, щіточка для очищення та олія для лез.
✨ ОСОБЛИВОСТІ:
✨ ХАРАКТЕРИСТИКИ:


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір корпусу | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Кількість насадок | 8 |
| Максимальна довжина стриження | 20 мм |
| Материал лезвий | Неіржавка сталь |
| Мінімальна довжина стриження | 3 мм |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Товар | Машинка для стриження з додатковими насадками VGR V-120, Набір машинок для стриження KJ-22 |