









1 948 ₴
Показати оптові ціни🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
👉 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


👉 VGR Voyager V-649 Professional Hair Trimmer Shaver Set – це набір, що складається з тримера та електробритви. Тример для бороди і вусів і бритва мають ножі з нержавіючої сталі, що дозволяє їм справлятися навіть з найжорсткішим волоссям. Обидва інструменти мають захист від води IPX6, що дозволяє брати їх із собою в душ, не боячись зіпсувати, а також мають елегантний дизайн із гравіюванням.
👉 Машинка для стрижки волосся та бороди VGR V-649 має ряд переваг:
👉 Переваги тримера:
👉 Переваги шейвера:
👉 Характеристики:
👉 Харчування:
👉 Технічні особливості:
👉 Налаштування довжини:
👉 Насадки:
👉 Додаткова інформація:
👉 Матеріали:
👉 Габарити:
👉 Комплектація:


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина стриження | 7 мм |
| Материал лезвий | Неіржавка сталь |
| Мінімальна довжина стриження | 1 мм |
| Тип харчування | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Товар | Машинка для стриження VGR, професійна акумуляторна машинка для стриження MO-54 |
| Колір корпусу | Золотистий |