









861 ₴
Показати оптові ціни🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
⚡ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


⚡ Бездротова машинка триммер VGR V-077 поєднує в собі машинку для стрижки волосся і бороди зі змінними 3 насадками (1 мм, 2 мм, 3 мм. Використовуючи сам триммер без насадки, ви зможете створити рівні контури стрижки, підголити баки або вибрати шию.
⚡ Крім того, його можна використовувати для видалення надмірної рослинності на тілі. Ергономічний, легкий і компактний дизайн дозволяє легко володіти інструментом навіть новачкові.
⚡ Машинка для стрижки волосся VGR-077 відрізняється міцним корпусом, стійким до впливу вібрації, низьким рівнем шуму, стильним дизайном , плавним ходом гострих лез, зручністю та тривалим терміном експлуатації. Леза виконані з кераміки, що забезпечує максимально довгу гостроту та комфортність використання. У комплекті йде зарядний шнур USB, а також щіточка для очищення та олія для лез.
⚡ Особливості:
⚡ Характеристики:
⚡ Комплектація:


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 3 |
| Максимальна довжина підстригання | 3 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип харчування | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Мийна машинка для стриження VGR V-077, Професійна машинка для стриження волосся й бороди VP-64 |