
3 224 ₴
Показати оптові ціни🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
📌 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

📌 Акумуляторна ланцюгова міні-пила KRAFFTEC Model:8″ використовується для розпилювання невеликих дощок, обрізки дерев’яних гілок, чагарника, ефективно вирішує завдання в столярній роботі. Мала вага і компактні розміри забезпечують комфортну акуратну роботу навіть у важкодоступних місцях.
📌 Особливості:
📌 Характеристика:
📌 Комплектація:
📌 Характеристики
📌 Характеристики електродвигуна, акумулятора
📌 Основні
📌 Додаткові функції
📌 Акумуляторна ланцюгова міні пила KRAFFTEC Model:6


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Krafftec |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина шини | 200 мм |
| Швидкість обертання ланцюга | 8 м/сек |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання акумулятора | 60 час |
| Довжина пропилу, (мм) | 200 |
| Кількість обертів | 4600 об/хв |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Мастило ланцюга | Ручна |
| Товар | Мініпила для домашніх робіт KRAFFTEC, побутова акумуляторна ланцюгова пила, Мініпила для садових робіт IR-60 |