









1 021 ₴
Показати оптові ціни🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💡 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


💡 Могутній роторний двигун(6400-6900 об/хв) зі збільшеним крутним моментом. VGR V-282 має професійні ножі. Відрізняються своєю твердістю і довговічністю, що дозволяє машинці справлятися з найгустішим і жорстким волоссям.
💡 Професійна машинка оснащена інноваційним вбудованим Li-Ion акумулятором. Збільшений час автономної роботи до 200 хв.
💡 Ножовий блок моделі розбірний з вбудованою системою регулювання довжини зрізу волосся в діапазоні від 0,8 до 2 мм. За допомогою бокового важеля вибирайте необхідну довжину зрізу та працюйте впевнено без насадок. З такою системою завжди будуть ідеальні переходи без сходинок. Також відмінною особливістю машинки є її маленька вага, яка становить лише 253 г.
💡 Технічні характеристики:
💡 Комплектація


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 6 |
| Максимальна довжина підстригання | 13 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип харчування | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Машинка для стриження волосся й гоління, Набір машинок для стриження Тример складаного волосся UF-87 |