









1 024 ₴
Показати оптові ціни📌 Електроплита одноконфоркова RAF 8005. Дискова нержавіюча сталь. Електроплита RAF 8005 це економний та малогабаритний пристрій, оснащений одним малопотужним нагрівачем, потужністю 1500Вт. із регульованим термостатом. Покриття робочої поверхні з нержавіючої сталі. Якщо у вас небагато місця на кухні, то RAF 8005 стане незамінним помічником на вашій кухні або будь-якому іншому місці. А завдяки легкій вазі її можна взяти з собою на дачу. Живлення від мережі 220В. Порадуйте корисними та смачними стравами своїх рідних та близьких, тепер на вашій кухні стане більше вільного місця.
📌 Переваги:
📌 Характеристика:




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Настільна електроплитка RAF 8005 1500 Вт, Ел плита електроплита настільна одноконфоркова HT-31 |