









5 129 ₴
Показати оптові ціни🔹 Пилосос Magio MG-892 – приклад найкращого поєднання останніх технічних розробок, елегантного дизайну та зручності використання. За рахунок продуманої конструкції місткого контейнера він легко виймається з корпусу пилососа. Потужний, але тихий мотор, забезпечує високу потужність 2000 Вт, що гарантує швидке всмоктування пилу. Завдяки функції регулювання потужності всмоктування Ви можете вибрати оптимальний режим прибирання приміщення.
🔹 Характеристики:
🔹 У комплекті:



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magio |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 350 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 2.5 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Циклонний фільтр |
| Товар | Потужний пилосос із колбою для прибирання, Пилосос циклонний без мішка для пилу Пороховий PS-19 |