








1 702 ₴
Показати оптові ціни🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
⚡ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


⚡ Машинка для стрижки Magio MG-588 – це надійний та зручний інструмент для самостійного догляду за волоссям вдома. Компактний та легкий корпус разом з потужним, але тихим мотором забезпечує якісну та комфортну роботу без зайвих вібрацій. Завдяки алмазоподібному вуглецевому покриттю лез досягається довговічність та висока зносостійкість, що гарантує точність і безпеку під час стрижки. Такий прилад стане ідеальним помічником для всієї родини – як для дорослих, так і для дітей.
⚡ Magio MG-588 стане незамінним інструментом для тих, хто цінує свій час і надає перевагу підтримці акуратного зовнішнього вигляду без походів у перукарню. Вона підходить як для швидкої корекції зачіски перед важливою подією, так і для регулярного домашнього догляду всієї родини. Пристрій ефективно використовується для стрижки дорослих і дітей завдяки безпечній конструкції та ергономіці. Також машинка стане чудовим рішенням для підтримання акуратних контурів і створення різних укладок за допомогою змінних насадок.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magio |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина стриження | 13 мм |
| Материал лезвий | Неіржавка сталь |
| Мінімальна довжина стриження | 3 мм |
| Тип харчування | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Товар | Машинка для стриження гарна Magio, Професійна окантовна машинка для стриження волосся NV-36 |