









342 ₴
Показати оптові ціни🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
⚡ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


⚡ Манікюрний набір Salon Nails заощадити час та гроші на візити до манікюрних салонів і без усіляких зусиль з вашого боку, допоможе Вам створити нігті досконалої форми. Тепер кожен може собі дозволити, сидячи вдома перед телевізором у будь-який зручний час, приділити час для себе завдяки цій шліфувальній машинці.
⚡ Фрезер має високу швидкість обертання та достатньої потужності, як для обробки жорстких акрилових нігтів, так і власних нігтів. У той же час досить м’який для обробки кутикули та полірування нігтів. 5 насадок у комплекті дозволяють робити найпоширеніші операції. Легко вставляються в апарат.
⚡ Область застосування Salon Nails:
⚡ Особливості:
⚡ Цей набір для домашнього манікюру та педикюру включає 6 насадок, які допоможуть: полірувати, надавати форму і підпилювати ваші нігті!
⚡ Перезарядний та бездротовий: цей пристрій має налаштування прямого та зворотного ходу, режими низького та високого енергоспоживання, а також світлодіодну лампу для підсвічування нігтя.
⚡ Зробіть безпечний та гігієнічний манікюр у безпеці у себе вдома
⚡ Характеристики:


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.1 кг |
| Вид апарату | Манікюрний |
| Вид товару | Фрезер для манікюру/педикюру |
| Кількість насадок | 5 шт. |
| Максимальна швидкість обертання | 2000 об/хв |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 2 Вт |
| Особливості | Реверс |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Фрейзер для догляду за нігтями, Машинка для апаратного манікюру педикюра Фрізер манікюру ZI-94 |