









753 ₴
Показати оптові ціни🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🔹 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🔹 Машинка для стрижки Gemei GM-1005 оснащена чотирма насадками, які дозволять створювати стрижки різної довжини. Цей функціональний прилад буде корисний як перукарю-професіоналу, так і тим, хто вважає за краще стригтися вдома, не звертаючись до салонів. Завдяки зручності у використанні машинка для стрижки волосся стане просто незамінною у повсякденному житті. А ваші улюблені чоловіки завжди матимуть доглянутий вигляд. Ця машинка для стрижки волосся має надійні леза із нержавіючої сталі. Корпус виглядає привабливо та зручно розміщується в руці.
🔹 Машинка працює від мережі, тому користуватися нею не важко. Комплект насадок дає можливість виконувати найрізноманітніші стрижки. Для того, щоб зберегти функціональність та надійність даного інструменту в початковому стані, рекомендується застосовувати масло для змащення машинки.
🔹 Серед додаткових аксесуарів – ножиці, гребінець та щітка для чищення машинки.
🔹 Характеристики:
🔹 Комплектація:


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип харчування | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Машина для стриження в домашніх умовах GEMEI GM-1005, Електрична машинка для стриження потужна TM-72 |