









724 ₴
Показати оптові ціни🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
📌 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


📌 Напевно, багато хто користується машинками для стрижки. Це чудово заощаджує час та гроші – нікуди не треба ходити, перукар вдома.
📌 Машинка для стрижки Gemei PRO GM-813 — інструмент професійного перукаря і чудовий помічник у разі, коли потрібно швидко і не виходячи з дому упорядкувати зачіску.
📌 Звичайно ж, перукарська майстерність була, є і буде саме мистецтвом перетворення людей за допомогою маніпуляцій з їхнім волоссям, однак у наш стрімкий вік на зайвий візит до салону краси часом просто не вистачає часу. Якщо ваша зачіска не дуже складна, освіжити та підрівняти її допоможе машинка для стрижки волосся. Для її використання не обов’язково мати професійні навички перукаря – швидко підстригти себе або своїх близьких з такою машинкою не складе труднощів.
Ця функціональна машинка буде корисна як перукарю-професіоналу, так і тим, хто воліє стригтися вдома, не звертаючись до салонів.
📌 Характеристики:
📌 Комплектація:


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина стриження | 12 мм |
| Материал лезвий | Неіржавка сталь |
| Мінімальна довжина стриження | 3 мм |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Товар | Професійна електробритва GEMEI GM-813, Машинка для видалення волосся на обличчі, окантовна машинка DG-75 |