







1 792 ₴
✨ Плита настільна ViLgrand VHP 162D Black – компактна, проста у використанні, має зручне механічне керування. Електроплита в елегантному дизайні – відмінне рішення як додаткової варильної панелі на дачі або в будинку, так і як окрема електрична плита на невеликій кухні.
✨ Достоїнствами даної електроплити є компактний розмір, сучасний ергономічний дизайн, широкий тен, 1000 + 1000, діаметр 145 мм, невелика вага, що робить її дуже мобільною. Корпус електроплити виготовлений із нержавіючої сталі.
✨ Купити настільну плиту ViLgrand VHP 162D Gray можна, оформивши замовлення на нашому сайті або за телефоном.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Настільна плита для готування їжі, Електроплита настільна від мережі, Плитка електрична переносна LQ-62 |