
1 000 ₴
✨ Електроплита ViLgrand VHP161D обладнана однією конфоркою потужністю 1000 Вт і управляється поворотним регулятором потужності.
✨ Для додаткової безпеки модель має вбудований термостат, що дозволяє уникнути перегріву.
✨ Плита оснащена термостатичним захистом від перегріву. Завдяки чотирирівневому регулюванню температури Ви можете вибрати ідеальну температуру для приготування різних страв.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Плити електричні побутові 1 конфорка, Плита підлогова потужна, Мініплита для дому KG-57 |