


1 029 ₴
🎯 Електроплита ViLgrand VHP161D обладнана однією конфоркою потужністю 1000 Вт і управляється поворотним регулятором потужності.
🎯 Для додаткової безпеки модель має вбудований термостат, що дозволяє уникнути перегріву.
🎯 Плита оснащена термостатичним захистом від перегріву. Завдяки чотирирівневому регулюванню температури Ви можете вибрати ідеальну температуру для приготування різних страв.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Потужна електроплита для дому ViLgrand, Компактна настільна електрична плита однокомфоркова TK-75 |