









714 ₴
Настільний годинник від мережі та батарейок VST 872S з датчиком температури та вологості 10х10см
Оригінальний електронний цифровий час з підсвіткою удачно вписується практично в будь-який інтер'єр, ідеально гармоніює з дерев'яною меблями.
Екран зі світлодіодною яскравою підсвіткою цифр, на ньому показ години, дати, температури.
Сплячий — на дисплеї показується лише година, потім дисплей самостійно гасне за 3 секунди.
Постійний - дисплей не гасне, на ньому виводиться лише година.
Змінний — дисплей не гасне, покази дати, години та температури повітря — поперемінно змінюють один одного.
Характеристики:
тип підсвітки - LED
колір підсвітки - червона
показ часу та дати
датчик температури
встановлення будильника
живлення від мережі та батарейок
Габарити: 10 x 10 x 4,5 см. Вес: 350 г.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VST |
| Страна производитель | Китай |
| Гигрометр | Да |
| Индикация времени | Электронная/цифровая |
| Материал корпуса | Натуральное дерево |
| Радио | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип механизма | Электронный |
| Тип часов | Настольные |
| Форма | Квадратная |
| Цвет корпуса | Коричневый |
| Цвет циферблата | Зеленый |
| Габаритные размеры часов | |
| Вес | 0.3 кг |
| Высота | 100 мм |
| Глубина | 45 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Дополнительные характеристики часов | |
| Термометр | Да |
| Дополнительные характеристики часов-радио | |
| Тип питания | Сеть 220 В, Батарейки |
| Тип управления | Электронное |