









4 079 ₴
Показати оптові ціни🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
📌 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


📌 Пилосос Domotec MS-4411 має повітряний НЕРА фільтр, що миється, -збірник пилу і сміття, що дозволить економити, не купуючи дорогих паперових мішків.
📌 У корпусі циклонічного пилососа замість мішка-пилозбірника використовується контейнер. Через відсутність мішка з пилом такі пилососи майже не втрачають потужність всмоктування, навіть якщо контейнер наповнений сміттям. Маневрений пилосос для сухого прибирання допоможе за короткий час ідеально прибрати приміщення. У пилососі використовується контейнер і фільтр тонкого очищення, завдяки чому повітря в приміщенні буде чистим. Ця модель пилососа дуже компактна, її можна зберігати в шафі.
📌 Пилосос оснащений баком з нержавіючої сталі та ударостійкою підставкою на колесах. Різні насадки допоможуть провести прибирання різних поверхонь.
📌 На нашому сайті ви знайдете широкий асортимент пилососів, які стануть просто незамінними помічниками у боротьбі за чистоту.
📌 Комплектація:


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм пилозбірника | 20 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип пилозбірника | Бак |
| Тип пилососа | пилосос миючий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 4.2 м |
| Тип труби всмоктування | Складова |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь, пластик |
| Товар | Пилосос для гаража Domotec MS-4411 2200 Вт, мийний пилосос Мийний KS-67 |