









517 ₴
Показати оптові ціни🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🔹 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


🔹 Професійна стрижкова машинка Geemy GM-6605 виконана в стильному, елегантному дизайні з високоякісних матеріалів. Дуже проста у використанні, у комплекті є всі необхідні насадки для ідеальної стрижки.
🔹 Відрізняється своєю легкістю та компактністю, практично не відчувається в руці. Працює від акумулятора, що дозволяє зручно переміщатися під час роботи, не сковуючи та не обмежуючи рухи. Заряджається протягом 6 годин і заряджання вистачає приблизно на годину роботи.
🔹 Рухоме лезо з нержавіючої сталі забезпечує тривале різання і не іржавіє. Завжди залишається гострим та високоміцним.
🔹 Тример з низьким рівнем вібрації та надтихою конструкцією, робочим шумом всього близько 50 дБ.
🔹 Характеристики:
🔹 Комплектація:


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 3 |
| Максимальна довжина підстригання | 2 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Акумулятор |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товар | Підстригальна машинка GEEMY GM-6605, Тример для скронь, Електрична машинка з насадкою для бороди FX-59 |