









880 ₴
Показати оптові ціни🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
✨ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

✨ VGR V-131 – є високоякісним пристроєм, спроектованим для забезпечення професійного рівня стрижки прямо у вас вдома. Це чоловічий триммер забезпечений чотирма різними насадками, що робить його універсальним інструментом для створення різноманітних зачісок та догляду за волоссям.
✨ VGR V-131 забезпечує професійний результат на вищому рівні і може використовуватися як вдома, так і в салонах і в барбершопах. Тример легко миється під водою, що полегшує догляд та швидке чищення пристрою.
✨ Машинка VGR V-131 також підійде для стрижки дітей завдяки тихій роботі мотора. Цей новий професійний набір для стрижки волосся забезпечить вам та вашій родині відмінний досвід стрижки.
✨ Характеристики VGR V-131:
✨ Комплектація:


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Товар | Електромашинка для волосся, професійний бездротовий тример, Машинка для стриження волосся гарна WG-55 |
| Колір корпусу | Золотистий |