




1 116 ₴
Показати оптові ціни✨ Тример стайлер для стрижки волосся та бороди – має ергономічний дизайн, зручно тримати. Управління однією кнопкою, просте у використанні. Допомагає видалити небажане волосся у будь-який час.
✨ Ідеально підходить для гоління бороди, бакенбардів та волосся в носі, надання форми вусам, бакенбардам або бороді.
✨ Переваги:
✨ Характеристики:
✨ Комплектація:



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kemei |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 6 |
| Максимальна довжина підстригання | 10 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип харчування | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Тример для скринь Kemei, Тример для самостійного стриження волосся, потужний MA-36 |