









1 771 ₴
Показати оптові ціни✨ Теплий флісовий плед Pixel Case – зручна та практична тактична ковдра для військових з чохлом.
✨ Флісова ковдра захисного кольору (український мультикам) зігріє під час ночівлі за низьких температур. Плед із флісу буде незамінним у польових умовах.
✨ Фліс – практичний та теплий матеріал, невибагливий під час прання, дуже швидко сохне.
✨ Плед з флісу укомплектований зручним чохлом Case з водовідштовхувальної тканини з лямкою.
✨ Ручка на міцних ременях кольору хакі дозволить комфортно переносити плед-ковдру в згорнутому вигляді.
✨ Застібки-фастекси дозволять пристебнути флісовий плед Nester до рюкзака.
✨ Колір: український мультикам



| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 460 г |
| Довжина | 200 см |
| Матеріал | Фліс |
| Машинне прання | Так |
| Ширина | 145 см |
| Тип | Плед |
| Колір | Хакі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Унісекс |
| Товар | Гарний флісовий плед 200*150 см, Тактична ковдра, Плед для дачі на подарунок WP-20 |