









878 ₴
Показати оптові ціни🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🔹 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🔹 Акумуляторна машинка для стрижки волосся VGR V-969 – це стильний і ефективний пристрій, створений для того, щоб допомогти вам підтримувати ідеальну зачіску. З потужним мотором та гострими лезами з високоякісних матеріалів вона забезпечує чисту та точну стрижку. Завдяки регульованій довжині стрижки та комплекту насадок різних розмірів, ви можете вибирати оптимальну довжину відповідно до ваших уподобань.
🔹 Машинка може працювати як від акумулятора, так і від мережі, забезпечуючи свободу рухів та зручність при стрижці.
🔹 Характеристики:


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 6 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип харчування | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Бездротова машинка для стриження для дому, Машинка чоловіча для гоління Якісна стриження FM-13 |