









1 027 ₴
Показати оптові ціни🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🔹 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


🔹 Хочете мати ідеально стрижене волосся, але не хочете витрачати купу грошей на походи до перукаря? Тоді VGR V-665 – це ідеальне рішення для вас!
🔹 Ця акумуляторна машинка для стрижки волосся від фірми VGR має потужний мотор, який забезпечує ідеально рівні та чисті лінії. Завдяки компактному дизайну, вона легко поміщається в руці і дозволяє легко маневрувати при стрижці волосся.
🔹 Ножовий блок моделі розбірний із вбудованою системою регулювання довжини зрізу волосся в діапазоні від 0,8 до 2 мм. За допомогою бокового важеля вибирайте необхідну довжину зрізу та працюйте впевнено без насадок. З такою системою завжди будуть ідеальні переходи без сходинок.
🔹 Характеристики:
🔹 Крім того, VGR V-665 має потужну акумуляторну батарею, яка дозволяє використовувати машинку для стрижки волосся протягом більше трьох годин з одного заряду. Це означає, що ви можете легко використовувати її в дорозі або будь-де, де немає доступу до електрики.
🔹 До комплекту входить:


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 6 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип харчування | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Тример для бороди універсальна з насадками VGR, Машинка для точного стриження бороди та волосся PF-49 |