









1 948 ₴
Показати оптові ціни🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🔹 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


🔹 VGR Voyager V-649 Professional Hair Trimmer Shaver Set – це набір, що складається з тримера та електробритви. Тример для бороди і вусів і бритва мають ножі з нержавіючої сталі, що дозволяє їм справлятися навіть з найжорсткішим волоссям. Обидва інструменти мають захист від води IPX6, що дозволяє брати їх із собою в душ, не боячись зіпсувати, а також мають елегантний дизайн із гравіюванням.
🔹 Машинка для стрижки волосся та бороди VGR V-649 має ряд переваг:
🔹 Переваги тримера:
🔹 Переваги шейвера:
🔹 Характеристики:
🔹 Харчування:
🔹 Технічні особливості:
🔹 Налаштування довжини:
🔹 Насадки:
🔹 Додаткова інформація:
🔹 Матеріали:
🔹 Габарити:
🔹 Комплектація:


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 7 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип харчування | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Машинка для стриження волосся без шуму VGR V-649, бездротовий акумуляторний тример для стриження волосся MF-48 |
| Колір корпусу | Золотистий |