









3 445 ₴
Показати оптові ціни⚡ Побутова техніка торгової марки Rainberg, вже встигла сподобатися нашим покупцям, чудовою якістю, стильним дизайном і доступною ціною.
Пилосос Rainberg 2500W зібрав у собі всі найкращі якості контейнерних пилососів.
⚡ Переваги:
⚡ Характеристики:



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rainberg |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 600 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 3.5 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Циклонний фільтр |
| Товар | Циклонний потужний пилосос для прибирання Rainberg RB-655 TB 2500 W, Пилосос без мішка EW-19 |