









842 ₴
Показати оптові ціни💡 Модель відрізняється міцним алюмінієвим корпусом, стійким до впливу вібрації, низьким рівнем шуму, стильним вінтажним дизайном та гравіюваннями, плавним ходом гострих лез, зручністю та тривалим терміном експлуатації. Тример VGR-091 відмінно підходить не тільки для дизайнерської стрижки волосся, а також прекрасна машинка для бороди та вусів. Завдяки гострому лезу використання даної машинки безпечне безпечне та не ушкоджує шкіру. У процесі роботи не створює шуму. Постачається у приємній подарунковій упаковці.
💡 Особливості:
💡 Характеристики:
💡 Комплектація




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип електробритви | роторна |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Кількість насадок | 3 |
| Максимальна довжина стриження | 6 мм |
| Материал лезвий | Неіржавка сталь |
| Мінімальна довжина стриження | 1 мм |
| Тип харчування | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Товар | Машинка для стриження волосся домашня VGR V-091, Бездротова електробритва, Тример для скронь QE-22 |
| Колір корпусу | Золотистий |