









435 ₴
Показати оптові ціни📌 Штатив для телефону – це 3 в 1: монопод, селфі палиця і тринога. Тримач для телефону дуже зручний, тому що може утримувати смартфон як смартфон у горизонтальному, так і в вертикальному положенні.
📌 >
📌 Штатив достатньо компактен, легко міститься в дамській сумочці, рюкзаку. Селфі палиця розбірна легко перетворюється на монопод і повноцінний штатив для телефону тріногу. Що може бути кращим?
📌 Універсальний монопод L02 з кнопкою-пультом стане незамінним аксесуаром у поїздці, на відпочинку та просто вдома!
📌 Штатив для телефону L02: особливості
📌 Штатив для телефону з пультом
📌 Що може бути зручніше штатива селфі палиці для телефону з пультом? Ви встановлюєте триногу на необхідній Вам відстані, берете кнопку-пульт із собою і робите фото лише одним натисканням. Більше ніякого відкладеного старту!
📌 Універсальний прилад для фото та відео зйомки за максимально доступною ціною!
📌 Селфі палиця з Bluetooth з’єднанням
📌 Більше немає потреби у завантаженні додаткових програм. Штатив для телефону Adna Selfie L02 має бездротове з’єднання зі смартфоном через Bluetooth. Достатньо включити кнопку-пульт, знайти штатив у списку пристроїв блютуз на телефоні та підключити.
📌 Трипод готовий до використання!
📌 Мультифункціональність
📌 Ви любите подорожувати, відпочивати чи просто блогер-початківець? Штатив для телефону Adna Selfie L02 для Вас!
📌 Селфі-палиця легко перетворюється на повноцінний штатив тріногу для відео або фото зйомки. Висота триноги становить 100 см. Стійкий штатив можна встановити на стіл, підлогу, тумбочку.
📌 Міцний матеріал
📌 Основа селфі палиця виконана з нержавіючої сталі. Сам же тримач для телефону та ніжки триноги виготовлені із високоміцного пластику. Поєднання цих матеріалів робить підставку під телефон максимально міцною і легкою.
📌 Легкість та комфорт
📌 Вага підставки для телефону лише 190 грама. Її дуже зручно брати скрізь із собою: на прогулянку, відпочинок, у подорож. Вона не займе багато місця в багажі, тому що у зібраному вигляді її розмір лише 19*3,5 см.
📌 Основні характеристики




| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.19 кг |
| Довжина у складеному стані | 190 мм |
| Максимальне навантаження | 3 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Особливості | Дистанційне управління |
| Стан | Новий |
| Тип | Трипод |
| Тип головки | 2D |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Штатив для горизонтального знімання, Штатив для софтбокса Селфі телефона QM-24 |