









585 ₴
Показати оптові ціни🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
📌 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

📌 Регульована гребінець підходить для стрижки волосся різної довжини.
Довжина різання від 1-20 мм, просто виберіть довжину, як ви хочете, вона приймає високожорсткі леза для стрижки волосся.
📌 Підходить як для дитини, так і для дорослих стрижка волосся, як розчісування волосся, швидко, легко та безпечно.
📌 Характеристики:
📌 Комплектація:


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 1 |
| Максимальна довжина підстригання | 20 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип харчування | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Універсальний тример для чоловіків VGR, Бездротовий тример для стриження й гоління бездротовий EG-21 |